27. července 2021

Jak odstranit efekt suchých vlasů?    

Philip Martin ošetřuje suché vlasy a dodává jim hebkost a nadýchanost
Pocit zanedbávání, „slámový efekt“, díky kterému vypadají vlasy jako staromódní koště. Suché vlasy trápí mnoho lidí a často není motivace a vzdává se toho, že mají neforemné vlasy. Řešení však existuje, a pokud je také nutné najít lékařskou motivaci, provést testy, můžete použít produkty, které pečují a zvlhčují a přinášejí pohodu. Společnost Philip Martin's se stará o různé typy vlasů, míchá přírodní ingredience a zelenou chemii ve výkonné kombinaci.

Možné příčiny suchých vlasů
Možné příčiny suchých vlasů jsou vnitřní nebo vnější nerovnováha v organismu a životní prostředí. Špatná aktivita mazu nebo určité patologické stavy, jako je anémie nebo poruchy štítné žlázy, nutriční faktory (příliš tuhá strava nebo nedostatek vitamínů a esenciálních mastných kyselin) jsou ve skutečnosti některé z důvodů, které mohou vést k vysušení vlasů. Společnost Philip Martin's navrhuje, abyste vždy řešili lékařskou příčinu kontaktováním svého důvěryhodného lékaře, ale zároveň můžete zahrnout produkty, které vám ulehčí ve vaší rutině a zajistí výživu, hydrataci a ochranu. 

Doporučuje se léčba Philipem Martinem
Suchost ustupuje měkkosti u Philipa Martina. Krok za krokem, dokonce i domácí ošetření, abyste odstranili „slámový efekt“ a měli měkké a nadýchané vlasy. 

Krok 1: před mytím
Naneste si na ruce tři kapky čistého oleje Jojoba, rozetřete v dlani
a masírujte vlasy po celé délce. Nechejte působit teplým a mokrým ručníkem po dobu nejméně pěti minut. Přípravek pro předmytí pro suché vlasy

Jojobový čistý olej - Výživný olej
Jojobový olej, který je ideální pro vlasy, tělo a jako odličovač obličeje, je spojení mezi čistým jojobovým olejem a pomerančovým éterickým olejem. Díky vlastnostem stimulujícím pružnost a stimulaci oběhu má jojobový olej několik funkcí: zvlhčuje vlasy; udržuje svou barvu déle; je to vynikající odličovač očí / obličeje; zvlhčující přípravek na tělo a masážní olej na obličej a tělo. 

Krok 2: mytí
Bez přidání vody naneste Maple Wash rovnoměrně na pokožku hlavy a její délky a před aplikací ji aktivujte třením mezi rukama. Masírujte a postupně přidávejte vodu, dokud nezískáte pěnu. Pokračujte v masáži a pokračujte v čištění. 

Výrobek na čištění suchých vlasů
Maple Wash Hydratační šampon
Směs hluboce zvlhčujících složek pomáhá dodávat vlasům pružnost a ovladatelnost, takže je hebká a hedvábná. Šampon, který obsahuje povrchově aktivní látky rostlinného původu, má zvlhčující účinek na suché, suché a kudrnaté vlasy.  

Krok 3: kondicionér
Po otření ručníkem naneste Maple Rinse nebo Fusion Luxury Mask na kořínky, délky a konce a jemně vmasírujte po celé délce vlasů. Po pěti minutách střídejte tři kola horké vody a tři kola studené vody a dokončete opláchnutí velkým množstvím vody. 

Kondicionéry pro suché vlasy Maple rinse
Opláchněte

Hydratační maska
Hydratace javorového džusu, revitalizace organického ženšenu a detoxikační účinek organického aloe barbadensis se spojují ve zvlhčující masce pro suché a kudrnaté vlasy. Vysoká koncentrace ingrediencí zanechává vlasy hedvábné, jemné a lesklé.

Luxusní maska Fusion
Super hydratační maska na vlasy
Kaštan se hodí k opunciím a olivovému oleji, ale dokonale namíchané vůně v ideální masce pro ošetřené a namáhané vlasy. Díky ochraně před stárnutím jsou vlasy světlé, hedvábné a lehké.

Krok 4: Výživný a funkční styling
Aplikováním INFUSION CREAM na celé vlasy pokračujte v požadovaném vysušení a úpravě účesu. 

Produkt pro úpravu suchých vlasů
INFUSION CREAM
Ochranný krém, který podporuje rozčesatelnost a lesk vlasů. Chrání před teplem během sušení a díky jeho antistatickým vlastnostem jsou vlasy měkké a objemné, aniž by je zatěžovaly.

26. března 2021

Mládí dané červenou révou

Díky světlé barvě podzimu uvolňuje „tráva života“, jak ji nazývali Sumerové, ještě více léčivých sil: červená réva je odpradávna považována za symbol mládí a věčného života. Společnost Philip Martin's používá červenou révu jako hlavní přísadu v některých výrobcích kvůli příznivým vlastnostem, které obsahuje. 

Vlastnosti

V načervenalých listech sbíraných na podzim je mnoho bioflavonoidů patřících do kategorie polyfenolů, které se vyznačují antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi, ale také tonizací a vazoprotektivním účinkem. 

Použití
Obzvláště vhodná pro kuperózní, citlivou a zarudlou pokožku hlavy; červená réva je přísada, kterou společnost Philip Martin zahrnuje do produktů péče o vlasy a péči o pleť: 

Babassu Wash
Objemový šampon
Šampon bohatý na revitalizující účinné látky a povrchově aktivní látky rostlinného původu podporuje hydrataci pokožky hlavy a jemné čištění, které nenapadá strukturu vlasů. Šampon dodává vlasům objem, tělo a lesk od prvního použití a je ideální pro objem jemné a chemicky ošetřené vlasy.

Babassu Rinse
Objemová maska
S organickým olejem Babassu, organickým červeným vínem, organickým ženšenem a organickým achillea je Babassu Rinse ideální objemovou maskou pro jemné a chemicky ošetřené vlasy. Po rozmotání vlasy jsou lehké, lesklé a snadno se rozčesávají. 

Colour Maintenance
Šampon pro barvené vlasy Šampon určený pro barvené a ošetřené vlasy oživuje a revitalizuje barvu. Je složen z povrchově aktivních látek rostlinného původu a má přirozenou kondicionační vlastnost, která dodává vlasům lesk a hedvábnost. 

Colour Repair
Restrukturalizační maska Maska bohatá na máslo a rostlinné oleje, která regeneruje a revitalizuje barvené nebo ošetřené vlasy. Dodává hydrataci a pružnost, restrukturalizuje vlasy a chrání je po chemickém barevném ošetření.