6. leden 2022

Rituál krásy pleti obličeje. Dobrý účel pro wellness

Nový rok, nové účely.

Nový rok obnovuje touhu po změně, podnikat nové projekty a stanovovat si nové cíle, kterých má být dosaženo: ideální čas sestavit si seznam dobrých úmyslů, které nás budou provázet po celý rok.

Proč tedy nevložit malé momenty a jednoduchá gesta věnovaná našemu blahu, abychom se o sebe a své tělo lépe starali?

Philip Martin's nás bude po celý leden inspirovat dobrými úmysly a kosmetickými návyky pro pokožku obličeje, pro naše tělo i pro pohodu našich vlasů, abychom rok ve všech ohledech začali krásou.

Pečujte o krásu svého obličeje

Prvním dobrým zvykem, který si můžeme osvojit, aby pleť vypadala zdravěji, jasně a hydratovaně hned, je maska, jednoduché a rychlé ošetření, které po dobrém čištění zahrneme do naší týdenní kosmetické rutiny.

Pleťová maska se pro svůj silný intenzivní účinek a okamžité výsledky dokonale hodí k našemu stále frenetičtějšímu životnímu stylu: jsme stále v pohybu, i když jsme nehybní. Tento okamžik krásy se může stát ideálním okamžikem, kdy zpomalit od každodenních činností a dát nám pár minut hýčkání a relaxace.

Jakou pleťovou masku vybrat?

Philip Martin's nám nabízí různé typy pleťových masek, které se vyznačují složením, působením, které provádějí, a způsobem aplikace.

Pojďme se společně podívat na vlastnosti každého typu ošetření, abychom si vědoměji vybrali ten, který nám nejlépe vyhovuje


Jednorázové masky na obličej

Celulózové pleťové masky Philipa Martina, jako je Maskà Vitamin nebo Maska Anti-age , jsou intenzivní jednorázové ošetření připravené k použití.

Zvláštností těchto masek je složení: tkanina napuštěná specifickými aktivními složkami je tvarována tak, aby dokonale přilnula k tvaru obličeje.

Ošetření je pohodlné a rychlé: před otevřením balení stačí lehce přitlačit, aby se produkt dobře rozprostřel, poté bude stačit látkovou masku přilepit na tvar obličeje a nechat působit po dobu působení 10 /15 minut.

Další charakteristikou celulózových pleťových masek je, že se nemusí oplachovat, jemná masáž vstřebá do hloubky všechny účinné látky.

Maska Vitamin je hydratační, antioxidační a osvěžující. Díky četnému příjmu vitamínů působí obličej okamžitě chladněji a plný pohody.

Maska Anti-age má liftingový a regenerační účinek. Znaky mimiky se zjemňují a pleť vypadá tónovanější, kompaktnější a lesklejší.

Krémová maska na obličej

Pleťové masky s krémovým složením připraveným k použití, jako jsou Calming Mask a Pure Mask , jsou extrémně bohaté a vyživující a vyznačují se snadnou aplikací: Měly by se nanášet na čistou a suchou pokožku přímo prsty a nechat působit. 10/15 minut. Pro odstranění masky jednoduše navlhčete konečky prstů rukou, promasírujte obličej a poté opláchněte vodou.

Zklidňující maska má ochranný, uklidňující a adstringentní účinek. Zabraňuje prvním známkám času, působí na křehkost kapilár, zarudnutí a podráždění a dodává pokožce jasnou a zdravou pleť.

Pure Mask je pleťová maska vhodná pro nečistou a smíšenou pleť. Je čistící, uklidňující a adstringentní.

Pudrová maska na obličej

Pokud je naším cílem věnovat pár hodin svému blahu, je ideální individuální ošetření podle našich požadavků v Philip Martin's Beauty Institute.Philip Martin's doporučuje hydratační a energizující ošetření Powder Mask, alginátovou masku pro aktivaci vodou, která obalí pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Vyhlazuje a tonizuje pokožku, snižuje okamžité příznaky únavy a stresu a dodává obličeji zdravější a jasnější vzhled. Teď už si jen vybrat pleťovou masku, která nejlépe vyhovuje našim potřebám, a začít s naším prvním dobrým zvykem v roce 2022 pečovat o pleť.

Chcete znát dobrý účel, který Philip Martin věnuje dobrému stavu vlasů a délek?

Nenechte si ujít náš blog, o vlasech si povíme v příštím článku.

26. března 2021

Mládí dané červenou révou

Díky světlé barvě podzimu uvolňuje „tráva života“, jak ji nazývali Sumerové, ještě více léčivých sil: červená réva je odpradávna považována za symbol mládí a věčného života. Společnost Philip Martin's používá červenou révu jako hlavní přísadu v některých výrobcích kvůli příznivým vlastnostem, které obsahuje. 

Vlastnosti

V načervenalých listech sbíraných na podzim je mnoho bioflavonoidů patřících do kategorie polyfenolů, které se vyznačují antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi, ale také tonizací a vazoprotektivním účinkem. 

Použití
Obzvláště vhodná pro kuperózní, citlivou a zarudlou pokožku hlavy; červená réva je přísada, kterou společnost Philip Martin zahrnuje do produktů péče o vlasy a péči o pleť: 

Babassu Wash
Objemový šampon
Šampon bohatý na revitalizující účinné látky a povrchově aktivní látky rostlinného původu podporuje hydrataci pokožky hlavy a jemné čištění, které nenapadá strukturu vlasů. Šampon dodává vlasům objem, tělo a lesk od prvního použití a je ideální pro objem jemné a chemicky ošetřené vlasy.

Babassu Rinse
Objemová maska
S organickým olejem Babassu, organickým červeným vínem, organickým ženšenem a organickým achillea je Babassu Rinse ideální objemovou maskou pro jemné a chemicky ošetřené vlasy. Po rozmotání vlasy jsou lehké, lesklé a snadno se rozčesávají. 

Colour Maintenance
Šampon pro barvené vlasy Šampon určený pro barvené a ošetřené vlasy oživuje a revitalizuje barvu. Je složen z povrchově aktivních látek rostlinného původu a má přirozenou kondicionační vlastnost, která dodává vlasům lesk a hedvábnost. 

Colour Repair
Restrukturalizační maska Maska bohatá na máslo a rostlinné oleje, která regeneruje a revitalizuje barvené nebo ošetřené vlasy. Dodává hydrataci a pružnost, restrukturalizuje vlasy a chrání je po chemickém barevném ošetření.